Florian Wolff wil de wereld twee dingen nalaten: een enorme catalogus vol mooie liedjes en… niets. Want ondanks zijn niet geringe schoenmaat streeft Florian naar een zo klein mogelijke voetafdruk. Op zondag 11 juni komt hij in het pop-up bos zijn prachtige muziek voordragen.
Met The Nature Of Things zet hij daarmee alvast een stap in de goede richting, want de liedjes op de plaat klinken zo warm dat je de kachel de komende winter zeker twee graden lager kan zetten. Conventies werden aan de laars gelapt. Alles mocht, niets moest. Zo ontstond een organisch album, oerkrachtig, dicht bij het hart. Geen kop, geen staart, één en al body. Dynamisch als geheel, gebonden door de persoon die Florian is: warm, vriendelijk en optimistisch. Een tikje rauw, maar vooral kalm en zacht. Als een knuffelbeer met een stoppelbaard. Een eikenhouten tafel vol koffiekringen.
Maar Florian is niet alleen warmte en rust. Hij is bovenal duurzaam. Niet als modetrend, maar als levensstijl. Florian ademt duurzaamheid. En dat houdt niet op bij de natuurwinkel waar hij een paar dagen per week werkt. In 2010 zette hij de Green Tour op: een tour met een ‘groen’ podium dat energie haalde uit de zon, de wind en… het publiek.
Kom met het kunst voor klimaat festival Nimma aan zee op 9, 10 en 11 juni in LUX Nijmegen los van de grenzen van je belevingswereld. Verplaats je in inheemse culturen, natuur, organismen en andere en nieuwe realiteiten. Loop met ons door het Nijmegen van de toekomst, wandel door het pop-up bos in de versteende stad, onderzoek mogelijke toekomstscenario’s, kom luisteren naar spoken-word artiesten, spraakmakende en activistische sprekers en nog veel meer.