Op de kortste dag van het jaar, 21 december, vieren we De Dag van de Korte Film

Dag van de Korte Film 2023 – Kinderprogramma

Klik op één van de tijden en koop je tickets:

do 21.12

  1. LUX 4 15.15 Koop

Prijzen*

  • Normaal: € 10,00
  • LUX Vriend: € 7,00
  • Student/CJP/MBOCard: € 6,00
  • Cineville: € 0,00

*Dit is een selectie. In de webshop zijn alle beschikbare prijssoorten zichtbaar.

Tickets do 21.12

    1. LUX 4 15.15 Koop

Op de kortste dag van het jaar, 21 december, vieren we De Dag van de Korte Film

Dag van de Korte Film 2023 – Kinderprogramma

Koop tickets v.a. € 6,00

do 21.12

  1. LUX 4 15.15 Koop

Dag van de Korte Film 2023 – Kinderprogramma

Kinderprogramma

  • Tutu (Gaspar Chabaud, BE 2018): Het sprookje van Roodkapje verteld op een podium onder het licht van schijnwerpers en op het ritme van muziek van Pjotr Iljitsj Tsjajkovskij.
  • Un grain dans (Emily Worms, BE 2018): Een astronaut heeft pech in de ruimte.
  • Dans les nuages blancs (Myrthe Majoor, NL 2020): Een jongen probeert vriendschap te sluiten met een wild paard. Zal deze droom werkelijkheid worden?
  • The Perfect Fit (Meinardas Valkevičius, LT 2022): Patrick woont in een kindertehuis. Nadat hij een papegaai in de dierentuin heeft gezien, raakt hij er
    door geobsedeerd, waardoor het nog moeilijker wordt om ouders te vinden die hem willen adopteren.
  • Just Little Imps (gemaakt door schoolkinderen onder leiding van Dimitri Mihajlovic en Leonor Pacheco, PT 2023):  Een korte animatie over een meisje dat moeite heeft om in slap te vallen. Elke keer als ze haar ogen dicht doet verschijnen er kleine mannetjes in de duisternis.
  • Kantelpunt (Bart Piraat, NL 2022): Kantelpunt vertelt het verhaal van Sustania, een wereld die in zekere zin letterlijk uit balans wordt gebracht wanneer haar bewoners op ontdekkingstocht gaan in een voorheen ontoegankelijk deel van hun wereld.

Ontdek ons programma

LUX MINI x GoShort

Jippie No More! (8+)

Planeet B (11+)

Wish (6+)