De Ontmoeting: Tim O'Brien & Jan Fabricius
Klik op één van de tijden en koop je tickets:
di 21.04.26
*Dit is een selectie. In de webshop zijn alle beschikbare prijssoorten zichtbaar.
De Ontmoeting: Tim O'Brien & Jan Fabricius
di 21.04.26
De Ontmoeting: Tim O'Brien & Jan Fabricius
Tim O’Brien begon zijn muzikale carrière lang geleden in de Bluegrass groep Hot Rize, daarnaast is hij een muzikale legende die naast zo’n beetje alle grote country, bluegrass en americana muzikanten uit Nashville en omgeving heeft gespeeld.
Van Emmylou tot Sturgil Simpson, Steve Earle, Steve Martin, Dixie Chicks, Mark Knopfler en werkte ook mee aan de O’Brother Where Are Thou. O’Brien heeft hij ook al 2 Grammy’s en 2 IBMA awards op zijn naam staan. Tim O’Brien is eigenlijk een alleskunner: een zeer virtuoze muzikant op alles met snaren maar heeft ook een zeer goede en soulvolle stem en beschikt ook over het talent om een goed liedje te schrijven.
Luister maar eens naar het fantastische “I’m A Mess For You” dat is een song waar alles aan klopt! Qua stijl varieert hij van Bluegrass, tot country en folk en Americana vooral op zijn eigen albums en die hij met zijn buddy Darrell Scott heeft gemaakt. Op elk van zijn albums volgt hij zijn eigen stijl en dat doet hij goed. Sinds enige jaren tourt Tim O’Brien met zangeres en partner Jan Fabricius en in de zomer van 2025 verschijnt tevens hun eerste officiële duo album Paper Flowers.
Muziek,
Muziek