Met de Strippenkaart Theater heb je de unieke kans om drie theatervoorstellingen te bezoeken voor een totaalprijs van € 55,00. En je kunt zelf de voorstellingen kiezen!
Benieuwd welke voorstellingen je met de Strippenkaart Theater 26/27 kunt bezoeken? Bekijk hieronder de geselecteerde voorstellingen:
Veertig jaar oud en verrassend herkenbaar. Kellendonks roman over een gepolariseerd gezin dat zichzelf bijeen probeert te houden terwijl het uit elkaar valt. MYSTIEK LICHAAM is de enige theaterbewerking van een Nederlandse literaire klassieker in deze selectie, en toont waarom dat zo zelden goed gaat en hier juist wel.
Tom Lanoye brengt zijn eigen bestseller op de planken, alleen, met een microfoon. De middeleeuwse vos als superieure schelm wiens eeuwenoude streken verbijsterend actueel illustreren hoe populisme werkt. Nergens in deze theaterselectie is een stem zo meedogenloos.
SEXODUS is een rollercoaster van transformaties: fashion, live video, popcultuur en woede. Onder de energie zit een messcherpe analyse van hoe een systeem floreert bij vrouwelijke onzekerheid. De samenwerking tussen drie gezelschappen maakt dit tot de meest gelaagde productie in de theaterselectie.
Wachten op Marsha trekt een directe lijn van de Stonewall-rellen naar het heden en stelt de vraag die het hardst brandt: hoe ver ga je om je vrijheid te beschermen? De meest politiek urgente voorstelling van de theaterselectie.
Shakespeares allereerste publicatie, en toch wordt hij zelden gespeeld. Kumpina maakt er geen historisch stuk van, maar een scherpe voorstelling over verlangen en afwijzing die pijnlijk herkenbaar is. Wat haar aanpak onderscheidt: ze gelooft dat er liefde bestaat zonder schaduw, en zoekt die op in het meest ongezonde liefdesverhaal denkbaar.
Wapens maakt het abstracte feit dat Nederland een van de grootste wapenexporteurs ter wereld is persoonlijk en concreet, via twee mensen in een relatie die onder druk komt te staan. Het meest actuele onderwerp van de hele theaterselectie.
Buchners onvoltooide klassieker, gespeeld met echte tbs-patienten en medewerkers van de Van der Hoeven Kliniek. Elke avond kan het anders aflopen. Nergens in deze selectie is de grens tussen theater en leven zo dun.
Yes-Girl toont hoe wijdverspreide vrouwenhaat doorsijpelt in een relatie, als een sprookje, een nachtmerrie en een aanklacht ineen. Gavin-Viano combineert muziek, dans en performance op een manier die je de personages niet van een veilige afstand laat bekijken.
Zeven queer acteurs die samen een lichaam lijken te worden. Amour is Janssens’ eerste grote voorstelling na een reeks intieme solovormen: fragmenten over liefde, verlangen en afwijzing die nu uitgroeien tot een filmische mozaiek op volle schaal.